jonathan-petersson-ARU18GpF6QQ-unsplash

Contacteer KFC Herselt

Welkom » Contact
abigail-keenan-8-s5QuUBtyM-unsplash
Contacteer onS

Contactgegevens van het bestuur:






Voorzitter/Algemene Coördinatie/Sportief seniors Frank Vandewyer

frankvandewyer@gmail.com
Penningmeester/Verantwoordelijke kantine en infrastructuur Ronny Oprins

oprins.oprins@gmail.com
Gerechtigd Correspondent Elke Van Aelten

elke@vanaelten.com
Sponsoring/Verantwoordelijke vrouwenafdeling/Administratie Elke Van Aelten

elke@vanaelten.com
Technische verantwoordelijke jeugdopleiding Andy Verstappen

Kim van Rompay

andy.verstappen@telenet.be

kimvanrompay5@gmail.com
Jeugdcoördinator Sven Milis

sven.milis1@telenet.be
Samenwerking gemeente/Subsidies Raf Bloemen

rbloemen2000@yahoo.com
Extra-sportieve organisaties Jochen Van Aelten

jochenvanaelten@gmail.com
Infrastructuur - 1 Ben Rectem

ben.rectem@telenet.be
Infrastructuur - 2 Tim Meeus

anja.vanuytsel@telenet.be



Infrastructuur - 3
Thiels Gerry

gerry.thiels@telenet.be
Tornooiverantwoordelijke/Sportief Seniors Frank Verhaegen

frankverhaegen@telenet.be
Kledijverantwoordelijke/Verantwoordelijk evenementen Manuella Van Kerckhoven

manuela.vankerckhoven@telenet.be
Boekhouding Petra Michiels

lennartenpetra@peetermans-beton.be
Tapverantwoordelijke jeugd - 1 Willy Lasters

willy_lasters@hotmail.com
Tapverantwoordelijke jeugd - 2

Vrijwilligerswerking

Sportief Seniors/scouting
Jenny Van Kalck

Kris Verellen

Hans Celen

willy_lasters@hotmail.com

krisverellen@telenet.be

hans.celen@telenet.be

Schermafbeelding 2021-01-05 om 12.54.56
Hoofdterrein
Asbroek 3 2230 Herselt Postadres: Limberg 133
+32472293959
info@kfcherselt.be
izuddin-helmi-adnan-K5ChxJaheKI-unsplash

Navigatie & GPS:

Asbroek 3 2230 Herselt Postadres: Limberg 133
+32472293959
info@kfcherselt.be